Çeşmeli Özbek | Transfer, Rent a Car

İZMİR HAVAALANI SHUTTLE

cesmeliozbektransfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetlerimizi, son model araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile sunmaktayız. Uçağınız havaalanına indiğinde şoförlü aracınız sizi ve misafirlerinizi havalimanında beklemekte ve istediğiniz yere konfor ve güvenlik içinde ulaştırmaktadır. Başta Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Didim, Efes, Selçuk, Gümüldür, Marmaris olmak üzere tüm Ege Bölgesine transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Ayrıca İzmir Havaalanı şehir içi transfer hizmetlerimizde deneyimli şoförlerimiz ile sunulmaktadır. İzmir Havaalanı Transfer için doğru tercih.

Tüm özel günlerinizde özel davetlerinizde toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu bizimle sağlayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Shuttle

İzmir içi ve dışı transfer hizmetimizle havalimanına gitmek de dönmek de artık çok rahat.

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan, eve nasıl dönerim stresi olmadan gönül rahatlığıyla eğlenmeniz için de hizmetinizdeyiz.

Transferler için

İzmir Havalimanı Shuttle

hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

Biz Sizin için Planlıyoruz…

Adnan Menderes Havalimanı (IATA: ADB, ICAO: LTBJ), 1987 yılında hizmete açılmıştır. Eski başbakanlardan Adnan Menderes’in adı verilmiştir.

Adnan Menderes Havalimanı ACI Europe tarafından 2010’da ilk kez verilen “Eko-inovasyon” ödülünü almıştır. 2009’da da Doha Aviation Summit’te “yılın çevreci havalimanı” seçilmiştir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Alaçatı, Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağı, Bornova, Buca, çandarlı, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Gümüldür, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Kuşadası, Menderes, Menemen, Mordoğan, Narlıdere, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla bölgeleri arasında transfer hizmeti sağlanabilmektedir.

Benzer Yazılar:

Kuşadası Shuttle
İzmir Havalimanı Kuşadası Transfer
Ege Bölgesi Transfer Hizmetleri