Çeşmeli Özbek | Transfer, Rent a Car

İZMİR ÇEŞME TRANSFER

izmir-cesme-transfer

İzmir Transfer, İzmir Havaalanı Transfer hizmetini kaliteli ve profesyonelce müşteri memnuniyeti odaklı yapmayı amaç edinmiş bir işletmedir. Temel hizmetlerimiz arasında vip transfer, şoförlü araç kiralama, minibüs ve otobüs kiralama, İzmir Çeşme Transfer ve izmir havalimanı lüks araç transferi yer almaktadır. Tüm araçlarımız son model ve personelimiz uzman eğitim almıştır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Ege Bölgesindeki tüm ilçelere ve tatil bölgelerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Başlıca bölgeler arasında Çeşme Merkez, Alaçatı, Ilıca, Çiftlikköy, Dalyan, Paşalimanı ve Ildır bulunmaktadır. İzmir Havaalanından Çeşme ve bölgelerine standart binek araçlar, lüks araçlar, minibüs ve otobüsler ile tek kişi yada grupların transfer hizmetlerini sunuyoruz. Kaliteli ve ekonomik izmir çeşme transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her kategorideki son model araçlarımız, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde izmir çeşme ulaşım servisini konforlu ve şekilde aynı zaman da en iyi fiyatlar ile sunuyoruz. Aynı zamanda ters yöndeki çeşme izmir transfer hizmetimiz de mevcut olup, Çeşme’ den İzmir Havaalanına ulaşım ve transferinizi sağlamaktayız.

Çeşme’den Havaalanına – Havalimanından Çeşme’ye en uygun fiyatlarla… İzmir Çeşme Transfer Her saat başı Adnan Menderes Havalimanından, Çeşme’den ve Alaçatı’dan shuttle servislerimiz hareket etmektedir. Ayrıca kişiye özel transfer servisimiz de bulunmaktadır.

Benzer Yazılar:

İzmir Havalimanı Kuşadası Transfer
İZMİR HAVAALANI SHUTTLE
Ege Bölgesi Transfer Hizmetleri