Çeşmeli Özbek | Transfer, Rent a Car

Ege Bölgesi Transfer Hizmetleri

cesmeli-ozbek.transfer

Ege Bölgesi Transfer Hizmetleri

Güvenilir uzman kadromuz ile 24 saat Liman, havaalanı, izmir, bodrum, marmaris, fethiye, kuşadası gidiş – dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Çeşmeli Özbek transfer servisi tecrübeli personeli ve güvenli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için izmir/çeşme‘ de kurulmuş dinamik bir araç kiralama turizm şirketidir.

Transferlerimiz son model ve zengin araç filomuz ile güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Noktalar Aşağıda Belirtilmiştir.

İzmir TransferÇeşme Transfer, İzmir Kuşadası Transfer, İzmir Bodrum Transfer, İzmir Alaçatı Transfer, İzmir Özdere Transfer, İzmir Efes Transfer, İzmir Didim Transfer, İzmir Altınkum Transferi, İzmir Akbük Transfer, İzmir Gümüldür Transfer, İzmir Foça Transfer, İzmir Marmaris Transfer, İzmir Dalaman Transfer, İzmir Antalya Transfer, ADB Transfer hizmetleri vermekteyiz

Turizm Taşımacılığı

cesme-ulasim

Kaliteli turizm taşımacılık turlar kiralama transfer Çeşmeli Özbek güvencesi ile !

Ülke ve dünya genelinde turizm, kongre, seminer ve vip taşımacılığı faaliyetinde bulunan Çeşmeli Özbek Turizm ve Taşımacılık geniş ve modern araç filosu ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri olma gururunu taşımaktadır.

Geniş ve modern araç filomuz da tüm lüks marka araçlar ile hizmet vermekteyiz. (Devamını Oku)

İZMİR ÇEŞME TRANSFER

izmir-cesme-transfer

İzmir Transfer, İzmir Havaalanı Transfer hizmetini kaliteli ve profesyonelce müşteri memnuniyeti odaklı yapmayı amaç edinmiş bir işletmedir. Temel hizmetlerimiz arasında vip transfer, şoförlü araç kiralama, minibüs ve otobüs kiralama, İzmir Çeşme Transfer ve izmir havalimanı lüks araç transferi yer almaktadır. Tüm araçlarımız son model ve personelimiz uzman eğitim almıştır. (Devamını Oku)

İZMİR HAVAALANI SHUTTLE

cesmeliozbektransfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetlerimizi, son model araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile sunmaktayız. Uçağınız havaalanına indiğinde şoförlü aracınız sizi ve misafirlerinizi havalimanında beklemekte ve istediğiniz yere konfor ve güvenlik içinde ulaştırmaktadır. Başta Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Didim, Efes, Selçuk, Gümüldür, Marmaris olmak üzere tüm Ege Bölgesine transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Ayrıca İzmir Havaalanı şehir içi transfer hizmetlerimizde deneyimli şoförlerimiz ile sunulmaktadır. İzmir Havaalanı Transfer için doğru tercih.

Tüm özel günlerinizde özel davetlerinizde toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu bizimle sağlayabilirsiniz. (Devamını Oku)

İzmir Havalimanı Kuşadası Transfer

Shuttle

Hizmetimiz kişiye özeldir ve bize verdiğiniz kişi sayısı kadar aracımız yolcu almaktadır .
Kesinlikle başka yolcu alınmamaktadır .

Araç bekleme yapmadan ve durmaksızın gideceğiniz adresin kapısına kadar sizi bırakır . Ödemeyi ise transfer sonrası ulaşımınızı sağlayan arkadaşımıza elden yapabilirsiniz . ( eğer yolcu misafiriniz ise ve ödemeyi siz önceden yapmak istiyorsanız size vereceğimiz banka hesabına da yatırabilirsiniz. )

Eğer gidiş – dönüş transfer ihtiyacınız varsa ,rezervasyon yaptırırken veya daha sonra bize dönüş bilgilerini verdikten sonra uçağınızın kalkmasından Kuşadası Shuttle 1,5 saat önce havalimanında hazır bulunacakmışsınız gibi sizi bulunduğunuz noktadan alıp tekrar havalimanına ulaştırıyoruz. (Devamını Oku)

Kuşadası Shuttle

Kuşadası Shuttle

İzmir Havalimanına yapacağınız inişlerde sizi terminal çıkış kapısında, üzerinde , bize daha önceden bildirmiş olduğunuz ismin yazılı olduğu levha ile siz veya misafirlerinizi karşılamaktayız .

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlar olsun rezervasyonda bize verdiğiniz uçuş bilgisiyle uçağınızı online olarak takip edip şoför arkadaşımızın tam vaktinde karşılama yapmasını sağlamaktayız .

Karşılama sonrası şoför arkadaşımız otoparkta bekleyen Kuşadası Shuttle aracımıza kadar varsa valizlerinize de yardım ederek eşlik etmektedir .