background

Transfer

Transfer Hizmetleri

Güvenilir uzman kadromuz ile 24 saat Liman, havaalanı, bodrum, marmaris, fethiye, kuşadası gidiş - dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Çeşmeli Özbek transfer servisi tecrübeli presoneli ve güvenli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için izmir/çeşme' de kurulmuş dinamik bir araç kiralama turizim şirketidir.

Transferlerimiz son model ve zengin araç filomuz ile güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Artık özel davet, toplantı iş gezisi veya seyahatlerinizde şoförlü veya şoförsüz araç kiralama hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz. Bizi 7 /24 arayabilirsiniz. Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan v.b yerlere ve otellere üzretsiz teslimat yapılmaktadır. Yerinde kredi kartı ödemeleri için mobil pos makinamız bulunmaktadır. Ayrıca mail order ile ödeme yapmaktayız.

Detaylı Bilgi

İzmir havalimanı transfer ve Adnan menderes havalimanın dan Türkiye' ye sizin aracılığınız ile iş için gelen misafirlerinize iyi bir ilk izlenim bırakmak ve onları özel hissettirmek istemezmiydiniz? Çeşmeli Özbek Turizm ile mutlaka çalışmalısınız. Çünkü onları sizin adınıza yabancı dil bilen, güler yüzlü çalışanları lüks bir araç ile karşılayarak, İzmir havalimanı Transferi gerçekleştiriyor. Son model ve şık bir tasarımla dizayn üretilen araçlar, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan, Kuşadası, Selçuk, Özdere, Gümüldür, Seferihisar ve Ege bölgesi tüm illerine tatil bölgelerindeki otel ve tatil köylerine geliş ve dönüşlerde uygun fiyatlarla hizmetinizde. Her türlü lüks donanıma sahip ve günlük gazete, mecmua, televizyon, ipad , Bilgisayar bulunmaktadır. Vip Havaalanı Transferi kuruluşlarının içerisinde, sağladığı hizmetlerin kalitesi ile alanında profesyonel olan firmamız, size bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat otel transferi ve havaalanı transferi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.