background

Rent A Car

Araç Kirama / Rent A Car

İster günlük ister uzun süreli kiralamalarınızda geniş araç filomuzla yanınızdayız.

Artık özel davet, toplantı iş gezisi veya seyahatlerinizde şoförlü veya şoförsüz araç kiralama hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz. Bizi 7 /24 arayabilirsiniz. Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan v.b yerlere ve otellere üzretsiz teslimat yapılmaktadır. Yerinde kredi kartı ödemeleri için mobil pos makinamız bulunmaktadır. Ayrıca mail order ile ödeme yapmaktayız.

Detaylı Bilgi

Araç ,KİRALAYAN tarafından KİRACI’ya tüm lastikleri,araca ait belgeleri, aksesuar ve teçhizatı ile birlikte , periyodik yapımlaş olarak teslim edilmiştir.KİRACI sözkonusu aracı , hem mekanik hem de kaporta açısından sağlam ve iyi durumda teslim aldığını araçta hiçbir hasar ya da kaza izi bulunmadığını kabul eder.

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler araç kiralayabilir. Lüks sınıf içerisinde yeralan araçlar için müşteri temsilcisine danışınız.

KİRALAMA SÜRESİ

En az kiralama süresi 24 saatir.

AYLIK KİRALAMA

En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Lokasyon dışındaki Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimiz arayabilirsiniz.

İLAVE SÜRÜCÜLER

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizi arayınız.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA

Lokasyonlarımız dahilindeki şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, şoför ve ofislerin uygunluğuna bağlı olarak araçların müşteriye teslimi ve müşteriden teslim alınması ücretsizdir. Ancak lokasyon dışı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizi arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira bedeli alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında bilinen kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

DİĞER HİZMETLER

· Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için müşteri temsilcimizi arayınız.

· Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için müşteri temsilcimizi arayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Ayrıntılı bilgi için Genel Kullanım Koşulları ve Sigorta Tipleri bölümümüzü inceleyiniz. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.

SİGORTA

Çeşmeli Özbek kanunların emrettiği şekilde veya müşterilerinin isteği doğrultusunda sigortalanmalarını görev ve zorunluluk sayar.

2 tür sigorta seçeneği vardır. Birincisi kanun gereği olan Zorunlu Sigortalar, 2. ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyetlerini sağlamaya yönelik hazırlanan, İsteğe Bağlı Sigortalardır.

ZORUNLU SİGORTA

TRAFİK SİGORTASI

Bu sigortanın bedeli aracın kira fiyatı içerisinde bulunduğundan, müşteriden ayrıca talep edilmesi, söz konusu değildir.Trafik Sigortası, kazaya karışarak zarara uğrayan 3.şahısların (ölüm hali, tedavi giderleri, mülkiyet zararları) kayıplarını belirli limitler dahilinde karşılar.Ayrıntılı bilgiyi lütfen müşteri temsilcimize sorunuz.

İSTEĞE BAĞLI SİGORTALAR

HASAR SORUMLULUK (KASKO) SİGORTASI (CDW)

Kiracı, her hangi bir kaza sonucunda aracında meydana gelecek maddi zararları, kiraladığı araç grubuna göre 19.000 TL ile 50.000 TL arasında değişen meblağlar çerçevesinde karşılamakla, yükümlüdür. Bu mesuliyet müşterinin kiralamadan ödeyeceği belirli primlerle ortadan kalkar. Ayrıntılı bilgiyi lütfen müşteri temsilcimize sorunuz.

Kiracı, açıklanan muafiyetin geçerli olabilmesi, için her hangi bir kaza durumunda aracın yerini değiştirmeden en yakın polis veya jandarma merkezine başvurarak Kaza tespit tutanağı ve Alkol raporlarını, temin etmelidir. Aksi durumda sigorta geçersiz kabul edilip, meydana gelen zararlar kiracıdan talep edilir.

Kaza ve Alkol raporlarının belgelendirmesine rağmen aşağıda açıklanan hallerdeki hasar sorumluluğu ve buna ilişkin kayıpları karşılamak kiracıya aittir.

· Sürücünün kaza anında alkol veya uyuşturucu etkisi altında olması,

· Kazanın yasal hız sınırının aşılması sonucunda meydana gelmesi ve bu durumun resmi raporlarda beliritilmesi.

ARAÇ HIRSIZLIK SİGORTASI (TP)

İsteğe Bağlı Sigortalardan olan " Araç Hırsızlık Sigortası " aracın tamamen veya bağlı parçalarının çalınması / kaybolması halinde ortaya çıkacak mali sorumluluklar ile ilgilidir. Diğer sigorta türlerinde olduğu gibi bu sigortanın da geçerli olabilmesi için, Polis veya Jandarma'dan sağlanacak Araç Hırsızlık Tespit Raporunun, belgelendirilmesi gereklidir. Aracın tamamen veya bağlı parçalarının çalınması / kaybolmasından doğacak mali sorumluluk, kiralamanın başlangıcında aşağıdaki tabloda açıklanan özel olarak hazırlanmış sigorta pirimlerinin ,kiracı tarafından ödenmesi ile ortadan kalkar. Aksi takdirde kiracı, çalınma / kaybolmadan doğan tüm mali sorumlulukları kabul eder.

Ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Güvenliğiniz ve aldığınız hizmetten mutluluğunuz bizim için çok önemli.Bu yüzden her sorunuzda veya acil bir durumunuzda her zaman yanındayız.En yakın yardımcımız size bir telefon kadar yakın.

Çocuk Koltuğu

Geleceğimiz çocuklarımızın güvenliği bize emanet.Bunun sorumluluğunun bilinciyle 3-11 yaş arası çocuklarınız için çocuk koltuğunu AutoTourKey ‘ den kiralayabilirsiniz.

Navigasyon (GPS)

Elektronik yol kılavuzunuzu küçük bir ücret karşılığı kiralayabilirsiniz. Böylece yer arama derdine de son.

7 gün 24 saat yol yardım ekibi: Kiralama süresince meydana gelebilecek acil , öngörülmeyen kaza ve/veya durumlar ile ilgili olarak 7/24 Yol Asistanı Hattına Başvurablirlisiniz.

Geleceğimiz Çocuklarımızın güvenliği Çeşmeli Özbek' de garanti altında 4 - 11 yaş aralığındaki çocuklarınız için çocuk koltuğu kiralayabilirsiniz.

Hızlı Ulaşım

Güvenli Seyahat

Yüksek Kalite

7/24 Hizmet