background

Otobüs Turları

Turlar

Organizasyonlarınıza güçlü bir partner ile yola çıkın. İster 1 kişi olsun, İster binlerce kişi olsun tüm hizmetlerimizde sağladığımız üstün kalite sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Yurtiçi turizmde bahar ve yaz aylarında yapılan otobüs turlarının yeri ayrıdır. Kendine has misafir kitlesi olan bu geziler, giderek artan bir şekilde rağbet görmektedir. Bunun yanı sıra özellikle bahar aylarında düzenlenen okul gezileri, pazarın devamlı bir biçimde genişlemesine katkı sağlamaktadır.

Hızla büyüyen pazar, beraberinde istenmeyen sorunlarıda getirmektedir. Yetişmiş personelin bulunmadığı için misafirlerin sürtüşme yaşadığı, bakımsız araçlar yüzünden seyahatin kesintiye ugradığı organizasyonlar, misafirler için eziyet, acentalar için para daha önemlisi itibar kaybına dönüşerek, telafisi zor zararlara yol açmaktadır.

Çeşmeli Özbek, yurt içi otobüs turlarında yıllara dayanan tecrübesi, tecrübeli personeli, modern ve bakımlı araçları ile, her turlü yurt içi otobüs turu organizasyonunda hizmetinizdedir.

Çeşmeli Özbek, yurt dışı gezileri için alternatif olan yurt dışı otobüs turları alanında, kendine has hizmet kalitesi ile uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Çeşmeli Özbek diğer hizmet verdiği diğer operasyonlarda olduğu gibi, yurt dışı otobüs turların alanındada, yetişmiş personeli, bakımlı modern araçları, yurt dışı turlar konusundaki bilgi birikimi, yine uygun fiyat politikası ile acentalarımızın hizmetine sunmaktadır.

Hızlı Ulaşım

Güvenli Seyahat

Yüksek Kalite

7/24 Hizmet