background
Kusursuz Hizmet

Ulaşım Sektöründe 30 yıllık Tecrübe.

Kurumsal

Yurtiçi yolcu otobüsü işletmeciliği alanında 30 yıldır faaliyet gösteren Çeşmeli Özbek, 1990′lı yıllarda ülkemizde hızla gelişmekte olan turizm sektöründeki artan talebi gözlemliyerek, yolcu taşımacılığında oluşturduğu birikimi turizm taşımacılığına değerlendirme kararı almış, tüm kurumsal varlığını bu alanda yoğunlaştırarak ilerlemiş, bu alandaki eksiksiz çalışmalarının karşılığını sektörün temel taşlarından biri haline gelerek almış olan firmamız, son dönemde artan yurt içi hava taşımacılığının ayrılmaz bir parçası olan hava alanı yolcu transferi alanında, kusursuz hizmet anlayışı ile kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

singntureKalite Politikamız

Biz; hizmet sektöründe ayrıntıların önemini ve kalitenin yükselmesine etkisini biliyoruz.

Amacımız gelişen ve değişen turizm ve taşımacılık sektöründe, güvenli ve her türlü donanıma sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize beklentileriniz doğrultusunda kaliteli hizmet vermektir.

Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği olarak, taşımacılığını, tur ve transfer hizmetlerini yüklendiğimiz kurum-kuruluşlara kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizim İçin;

 • Personelin problemsiz ulaşımının sağlanması,
 • Personele verilen saatlere sadık kalınması,
 • Sürücülerimizin kalifiye olması,
 • Olası aksaklıklara müdahaleyi kolaylaştıran yedek araçlarımızın hazır olması,
 • Araçlarımızın tamamında gerekli konforun bulunması,
 • Araçlarımızın bakımlı ve temiz olması,
 • Herhangi bir problemde sürücünün personelle muhatap olmaması,
 • Herhangi bir problemde araç veya sürücünün değiştirilmesi,
 • Öncelikli görevlerimizdir.
 • Çeşmeli Özbek, Ulaşım İçin Yüksek Kaliteli Hizmetler Sunar!

  Vizyonumuz

  Çeşmeli Özbek müşterileri; şikayet, talep ve sorularını doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde istedikleri an ulaştırabilmektedir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.

  Müşterilerimiz şikayet, talep ve soruları için tüm erişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirler.

  Çeşmeli Özbek müşterilerinin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikayet, talep ve soruları ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

  Çeşmeli Özbek müşterilerinin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikayet, talep ve soruları; değerlendirilip çözülürken herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

  Çeşmeli Özbek müşterilerinin kişisel bilgilerinin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel bilgileriniz her zaman gizli tutulmaktadır.

  Her zaman en iyisini hak eden Çeşmeli Özbek müşterilerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.

  Çeşmeli Özbek müşterilerinin; şikayet, talep ve soruları, kayıt altına alınarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kararlarımız gerekçeleriyle açıklanır.

  En yenilikçi bayilerden biri olan Çeşmeli Özbek, müşterilerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve doğru yönlendirilebilmeleri için, sunulan tüm satış, servis ve kiralama hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

  Çeşmeli Özbek müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektöre yenilikler getirmektedir.

  Çeşmeli Özbek müşterilerine; uzman şikayet çözüm organizasyonu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

  PARTNERLERİMİZ