Transfer Hizmetleri

Güvenilir uzman kadromuz ile 24 saat Liman, havaalanı, bodrum, marmaris, fethiye, kuşadası gidiş - dönüş transfer hizmeti vermekteyiz.

Çeşmeli Özbek transfer servisi tecrübeli presoneli ve güvenli araç filosu ile siz değerli müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için izmir/çeşme' de kurulmuş dinamik bir araç kiralama turizim şirketidir.

Transferlerimiz son model ve zengin araç filomuz ile güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Transfer

Çeşmeli Özbek Turizm Transfer Hizmetleri
İzmir havalimanı transfer ve Adnan menderes havalimanın dan Türkiye' ye sizin aracılığınız ile iş için gelen misafirlerinize iyi bir ilk izlenim bırakmak ve onları özel hissettirmek istemezmiydiniz? Çeşmeli Özbek Turizm ile mutlaka çalışmalısınız. Çünkü onları sizin adınıza yabancı dil bilen, güler yüzlü çalışanları lüks bir araç ile karşılayarak, İzmir havalimanı Transferi gerçekleştiriyor. Son model ve şık bir tasarımla dizayn üretilen araçlar, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan, Kuşadası, Selçuk, Özdere, Gümüldür, Seferihisar ve Ege bölgesi tüm illerine tatil bölgelerindeki otel ve tatil köylerine geliş ve dönüşlerde uygun fiyatlarla hizmetinizde. Her türlü lüks donanıma sahip ve günlük gazete, mecmua, televizyon, ipad , Bilgisayar bulunmaktadır. Vip Havaalanı Transferi kuruluşlarının içerisinde, sağladığı hizmetlerin kalitesi ile alanında profesyonel olan firmamız, size bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat otel transferi ve havaalanı transferi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz..
Çeşmeli Özbek, Ege bölgesi, Ulaşım, Transfer, Havaalanı Transfer, Havalimanı Transfer, Transporter, İzmir Transfer, Çeşme Transfer, Liman Transfer, Vip transfer, Shuttle Transfer, Havalimanı, Havaalanı, Liman, Transfer

Türkiye, İzmir, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan Çeşmeli Özbek, Ege bölgesi, Ulaşım, Transfer, Havaalanı Transfer, Havalimanı Transfer, Transporter, İzmir Transfer, Çeşme Transfer, Liman Transfer, Vip transfer, Shuttle Transfer, Havalimanı, Havaalanı, Liman, Transfer Hizmetleri Çeşmeli Özbek.

Çeşmeli Özbek'i turizm ve iş dünyasında, farklı ve vazgeçilmez kılan en önemli özelliği; destek verdiği firmaların bir organizasyonda ihtiyaç duyabilecekleri hemen her isteği yerine getirebilmesi, güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır.

Kendinizi Şımartın! Lüksü ve Kaliteyi Aynı Anda Yaşayın. Siz dilediğinizce eğlenin, ulaşımınızı biz planlayalım

Çeşmeli Özbek geniş araç filosundan aldığı güçle etkinliklerin her safhasında kusursuz hizmet, sürekli standartlaşan kalite politikasıyla öncüdür.

Transferlerimiz son model ve zengin araç filomuz ile güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Organizasyonlarınıza güçlü bir partner ile yola çıkın. İster 1 kişi olsun, İster binlerce kişi olsun tüm hizmetlerimizde sağladığımız üstün kalite sizin için vazgeçilmez olacaktır.

İzmir ve Çeşme Rent a Car, Çeşme Car Rental, Araç kiralama, Araba Kiralama, Otomobil Kiralama, Oto Kiralama, Otobüs Kiralama, Filo Kiralama, Car, Rent A Car Rezervasyon Hizmetleri Vermekteyiz.

İzmir Transfer, Çeşme Transfer, İzmir Kuşadası Transfer, İzmir Bodrum Transfer, İzmir Alaçatı Transfer, İzmir Özdere Transfer, İzmir Efes Transfer, İzmir Didim Transfer, İzmir Altınkum Transferi, İzmir Akbük Transfer, İzmir Gümüldür Transfer, İzmir Foça Transfer, İzmir Marmaris Transfer, İzmir Dalaman Transfer, İzmir Antalya Transfer hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye,Ege Bölgesi izmir ve Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan Çeşme Vip Servis, V.I.P Servis, Vip Transfer, Vip Taşıma, Vip Ulaşım, Havaalanı Vip Ulaşım, Çeşme Vip, Çeşme V.I.P, Vip Araçlar, Vip Taşımacılık Hizmetleri Vermekteyiz.

Türkiye,Ege Bölgesi izmir ve Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan Kongre Taşımacılığı, Kongre Organizasyonlar, Kongre Ulaşım, Kongre Servis, Kongre Taşıma, Kongre Transfer, Kongre ve Toplantı Hizmetleri Vermekteyiz.

Türkiye,Ege Bölgesi izmir ve Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan Havaalanı Shuttle, Havalimanı Shuttle, Havaalanı Transfer, Havalimanı Transfer, Airport Transporter, Havayolu Transfer Hizmetleri Vermekteyiz.

Türkiye,Ege Bölgesi izmir ve Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan Otobüs Turları, Otobüs Tur, Otobüs Organizasyon, Otobüs Taşımacılığı, Otobüs Taşıma, Toplu Taşıma Hizmetleri Vermekteyiz.

Türkiye,Ege Bölgesi izmir ve Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Dalyan İzmir Transfer, Çeşme Transfer, Transporter, Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer Hizmetleri Vermekteyiz.

Çeşmeli Özbek

Detaylı Bilgi

 • Adres : Musallah Mh. 1066 Sk. Muratağa       Apt. B Blok No:10 35930 Çeşme/İZMİR
 • Telefon 1 : +90 (232) 712 00 98
 • Telefon 2 : +90 (232) 712 02 68

 • Gsm 1 : +90 (533) 935 96 63
 • Gsm 2 : +90 (533) 930 40 47 Rent A Car

 • Fax : +90 (232) 712 93 71
 • Mail : info@cesmeliozbek.com
 • Partnerlerimiz
  Mercedes Vito ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri Bmw ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri Mini Cooper ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları volkswogen ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri peugeot ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları Hyundai Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları Ford ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları Renault ile Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları Fiat Çeşme Rent A Car, Çeşme, Alaçatı, Alacati, Ilıca, Dalyan, Otellere Servis, Ulaşım, Transfer, HavaalanıShuttle, Kongre Hizmetleri, Otobüs Tuları
  Bize Yazın
  İsim
  E-mail
  Gönder Formu Temizle
  © 2012 All rights reserved. Designed Bronz Bilgisayar